Співпраця

"СК Маркет" – мережа магазинів біля дому середньо преміального типу, що динамічно розвивається. Одна із найуспішніших і найперспективніших мереж в місті Києві. На сьогоднішній день загальна площа наших магазинів складає понад 1400 кв.м. і більше ніж 8500 найменувань різноманітних категорій товарів. Ми працюємо з великою кількістю вітчизняних і зарубіжних постачальників. Надаємо перевагу прямим контрактам та договорам з виробниками. Маємо власний розподільчий центр (склад).

Ми налаштовані на довгострокове співробітництво, засноване на взаємній довірі і вигоді. Ми прагнемо чесно виконувати умови наших договорів з постачальниками, прагнучи аби наша плідна співпраця була максимально результативною та ефективною, допомагаючи тим самим нашим партнерам в розвитку їх бізнесу. Взаємовигідні і конструктивні діалоги за круглим столом – це основа партнерських відносин, на якій будується вся наша діяльність. 

Пам'ятка потенційним партнерам!
Основні вимоги, що пред'являються мережею магазинів "СК Маркет" до потенційних постачальників:

  • Висока якість продукції (документальне підтвердження);
  • Конкурентоспроможні ціни;
  • Присутність на переговорах представника виробника/дистриб’ютора;
  • Відповідальність щодо поставки продукції у повному обсязі відповідно до сформованих заявок;
  • Поставка товару в мережу з терміном придатності до споживання не менше аніж 75% від загального терміну реалізації, Покупець залишає за собою право відмовитися від приймання партії товару з меншим терміном аніж 75 % без настання фінансових (штрафних) зобов’язань;
  • Партія товару, що надійшла в мережу в неповному обсязі (менше 70% від заявленого в заявках товару) прийматися не буде;
  • Товар з низьким товарообігом повертається в односторонньому порядку на вимогу Покупця;
  • Покупець має право зробити повернення та обмін товару, термін придатності до споживання якого не менше або дорівнює 30 %.
  • Інформація про підвищення цін (надається одночасно з іншими торговельними мережами), зміни штрих-кодів, ротації товару, введення нових позицій – за 14 (чотирнадцять) календарних днів.

Листи надсилати на електронну адресу skmarket.Svitlana.Teperchuk@gmail.com або skmarket.Natalia.Kurenovska@gmail.com.

У вкладці зазначена таблиця "Анкета для партнерів" для її заповнення детальною інформацією про партнера та його товари.

Анкета для партнерів

Поділись новиною з друзями: