Про нас

"СК Маркет" – мережа магазинів біля дому середньо преміального типу, що динамічно розвивається. Одна із найуспішніших і найперспективніших мереж в місті Києві.
Перший магазин "СК Маркет" з’явився у Києві в 2011 році. На сьогодні загальна площа наших магазинів складає понад 1400 кв.м. 

Торговельна мережа "СК Маркет" – це вдале поєднання якості товарів та вигідної ціни. Ми завжди відкриті для співробітництва з партнерами (виробниками, імпортерами, дистриб’юторами), які знають як і ми, що якість продуктів та послуг – головна вимога споживачів. Наші спеціалісти періодично виїжджають на виробництво, аби на власні очі переконатися в якості товару, що надходить у нашу мережу.

Щоденно наші співробітники по всій мережі забезпечують високу якість товарів та обслуговування. Ми постійно турбуємося про наших покупців, оскільки формат наших магазинів це формат "біля дому", то покупці є нашими сусідами, а сусіди-покупці, це наші клієнти, про здоров’я, комфорт, економію часу та коштів яких ми турбуємося щодня.

Торговельна мережа "СК Маркет" дотримується принципу: якість – це головне, а прибуток – її похідна. Ми пропонуємо більше ніж 8500 найменувань різноманітних товарів (в нашій мережі представлені продукти харчування, побутова хімія, побутові товари першої необхідності).

"СК Маркет" - хороший вибір та вдале поєднання свіжих, здорових та смачних продуктів, а також органічних екологічно чистих та дієтичних товарів.

Поділись новиною з друзями: