Все про вибір червоної ікри

Все про вибір червоної ікри

Червона ікра - популярний серед українських споживачів делікатес. Кожен день так зазвичай ніхто не гурманить, а ось святковий стіл без бутербродів з нею уявити складно. Звичайно, червона ікра - це вам не чорна (чорна вважається більш делікатесною і коштує дорожче), але вона теж смачна і недешева. Щоб придбати якісний корисний для здоров'я продукт, дотримуйтесь викладених далі рекомендацій.

Як розпізнати підробку
Підробок на ринку представлено багато. Штучний продукт виглядає так само, як справжній, колір і смак за рахунок ароматизаторів з барвниками має характерний, але робиться з яєць, желатину і молока. В принципі, якщо ви хочете заощадити, то можете купити желатинову ікорку, але платити за неї вартість справжнього делікатесу точно немає сенсу. І пам'ятайте - хороша червона ікра не буває дуже дешевою.

І ще:

  • Штучна і натуральна ікра дуже схожі, але... через оболонку справжніх ікринок видно так звані «оченята». У підробці цих крапочок, які лопаються при натисканні, немає.
  • Оболонка синтетичних ікринок лопається з труднощами або не лопається взагалі, оскільки є дуже жорсткою.
  • У якісного продукту характерний рибний аромат виражений помірно, зернятка цільні, що розсипаються, без слизу, нальоту, плівочки і кров'яних згустків.
  • Запах згірклих жирів - покажчик на те, що ікра підроблена або просто зіпсувалася.

До речі. Фальшиві ікринки повністю розчиняються в окропі - так що якщо ви в чомусь не впевнені, достатньо провести простий тест, опустивши невелику кількість продукту в киплячу воду.

Все про вибір червоної ікри

Вагова або баночна
Ікру на вагу можна купити дешевше, але ми вам не радимо робити цього. По-перше, перевірити якість продукту в даному випадку практично неможливо. По-друге, санітарні норми дотримуються дуже відносно, тому в продукті можуть міститися різні мікроби. По-третє, що входить до складу червоної вагової ікри, точно сказати не можна. Тому наш вердикт - тільки баночна ікра, на вагу делікатес можна брати тільки у перевірених постачальників (хоча ступінь «перевіреності» теж відносна).

Правила вибору
Отже, оптимальна тара - скляні і бляшані банки. У склі продукт можна перед покупкою уважно розглянути, жерстяні банки зазвичай струшують - якщо чутно сильне булькання, розсолу точно багато (а ось ікри - не факт). На етикетці повинні обов'язково міститися дані про виробника, відповідність стандартам ГОСТ, склад. Відповідно до Держстандарту, червона ікра повинна містити масло рослинне, сіль, Е200, Е239, Е400 - все інше зайве. Повинні міститися дані про те, з якого сорту риби виготовлявся продукт. Ніякого здуття і деформацій на тарі бути не повинно. Термін зберігання продукту становить 6 місяців, якщо консервування проводилось без вакууму, і 12, якщо під вакуумом.

Важливо. На банках з натуральної ікрою цифри завжди продавлюються зсередини. Якщо це зроблено з зовнішньої сторони, перед вами підробка.

Поділись новиною з друзями: