Віскі і скотч - шукаємо різницю

Віскі і скотч - шукаємо різницю

Міцний, темний, алкогольний - сюди можна віднести і віскі, і скотч, і бурбон, і коньяк, врешті-решт. Але це все різні напої, кожен з яких має певні особливості. Які? Читайте далі.

Віскі
Віскі - міцний спиртний напій (40-50%) з вираженим ароматом, який виготовляється з різних видів зерна шляхом соложіння, перегонки, витримування в бочках. Його виробляють в різних країнах:

  • Шотландія - тут напій готується за унікальними рецептами і називається скотч. Він має характерний димний відтінок (хоча є сорти без нього) і раніше навіть використовувався в якості лікарського засобу.
  • Америка - американці теж роблять віскі і називають його бурбоном. Сировина - кукурудзяне зерно, для витримки використовуються обпалені з внутрішньої сторони дубові бочки. Дана технологія виробництва є унікальною і надає напою насичені ароматичні, смакові властивості.
  • Ірландія - традицій в даній країні багато, а власної назви для напою немає. Але це не страшно - ірландський віскі вважається кращим в світі і готується за технологією потрійної перегонки. Виробництво складається з семи етапів, характерного димного присмаку немає.

У Канаді і Японії віскі теж роблять, але і вживають його безпосередньо в цих державах - проблема в якості або маркетингу, сказати важко. Канадський напій має витримку від 6 років.

Віскі і скотч - шукаємо різницю

Скотч
Скотч - це теж віскі, але шотландський, приготований за особливою рецептурою. Його відрізняють незвичайні смакові, ароматичні характеристики, «димність» (вона досягається за рахунок сушки ячменю в торф'яній печі). Корінні шотландці кажуть, що скотч - це «правильний» віскі. Для витримки напою використовуються хересові дубові бочки. Основні райони виробництва - Highland і Speyside.

Віскі і скотч - шукаємо різницю

В чому різниця?
Будь-який скотч - це віскі, але далеко не завжди навпаки. Відмінності між напоями:

  • Скотч - різновид віскі, підвид даного напою.
  • Смакові характеристики незначно, але різниться - у скотча смак досить різкий через ячмінне зерно.
  • Походження - віскі виробляють в різних країнах, від Канади до США, а скотч тільки в Шотландії.
  • Основа скотча - тільки ячмінь, віскі - різні сорти зерен.
  • Технологія виробництва скотча завжди одна, у випадку з віскі можливі варіації.

Так що різниця між розглянутими напоями є, хоча скотч можна назвати шотландським або просто віскі. Дегустуйте, порівнюйте і козиряйте отриманими знаннями перед друзями!

Поділись новиною з друзями: