Вершкове масло: все, що ви хотіли про нього знати

Вершкове масло: все, що ви хотіли про нього знати

Вершкове масло - продукт, який є на столі більшості українців. Суперечок навколо нього ведеться чимало, так як масло має високу жирність і містить шкідливі холестерини, більш того, більшість представлених у продажу продуктів просто мають низьку якість. Тому підходьте до справи покупки і вживання продукту з розумом.

Що собою являє вершкове масло
Вершкове масло - це концентрат молочних жирів, що отримується з молока. Жирність звичайного вершкового масла становить від 78 до 82.5%, топленого - практично 99%. Якщо вірити різними джерелами, то продукт активно вживали вже в Стародавній Індії, на Русі він з'явився в 9 столітті, а в промислових масштабах став виготовлятися в 19 столітті. Ажіотаж навколо масла, який спостерігається сьогодні, пов'язаний з ожирінням і шкідливим холестерином - тобто проблемами, якими страждають багато сучасних людей.

Зверніть увагу, що вершковим маслом є тільки той продукт, який отримали з вершків. Жирність - близько 82%. Все інше - це маргарин, багатий консервантами, регуляторами кислотності, барвниками, емульгаторами, ароматизаторами та іншими «покращувачами». Звісно, в даному випадку ні про яку користь для організму не може йти й мови, хоча деякі продукти мають непогані смакові характеристики. Крім того, маргарини коштують дешевше звичайного вершкового масла, що багато в чому і пояснює їх популярність.

Вершкове масло: все, що ви хотіли про нього знати

Корисні властивості
Натуральне, якісне вершкове масло містить цілий набір цінних вітамінів і мікроелементів, амінокислоти, вуглеводи, білки. Постійне його вживання в їжу покращує стан волосся, нігтів, шкіри, м'язів, зубів і не тільки. Також вершкове масло позитивно впливає на сексуальну активність і репродуктивні функції людини. Є дані на тему позитивного впливу на стан органів шлунково-кишкового тракту, лікування шкірних і легеневих патологій. Особливо важливо регулярно давати масло вагітним, жінкам, що годують, маленьким дітям, людям, ослабленим після хвороби.

Корисно знати. Купувати продукт краще в фользі, а не в пергаменті - дані матеріали надають різний вплив на властивості вершкового масла.

Шкода або марення?
Шкода масла - це міф, авторами якого є, швидше за все, виробники рослинних жирів. Холестерин, якщо він корисний і вживається в адекватних кількостях, потрібен організму і, в першу чергу, серцю. Головне не замінювати звичайне вершкове масло на спред або маргарин, в яких немає ні цінних жирних кислот, ні інших корисних мікроелементів.

Поділись новиною з друзями: