Щоб малюк був здоровим, радісним і добре ріс, забезпечте йому правильне харчування. Самостійне приготування всіх пюре - завдання досить клопітке, тому сучасні мами все частіше вибирають готові продукти. Дешевше або дорожче, відомий бренд або не дуже, чи важливий склад? Відповіді на ці питання шукайте в нашій статті.
Правила вибору
При виборі дитячого харчування враховуйте наступні моменти:
- Продукція відомих брендів - це завжди гарантована якість, хоча коштувати вона може дорожче. Головне не нарватися на підробку.
- Упаковку (пакет, баночку або пляшку) перед покупкою потрібно ретельно оглядати - якщо на ній є пошкодження, продукт міг зіпсуватися.
- Термін придатності повинен бути в порядку - не експериментуйте з несвіжим дитячим харчуванням.
- Підбирайте продукт за віком - якщо на овочевому пюре зазначено, що його можна давати з п'ятимісячного віку, то не робіть це раніше.
- Якщо бюджет обмежений, візьміть одну якісну баночку, а не кілька дешевих.
На полицях магазинів представлені овочеві, фруктові, ягідні, рибні та м'ясні пюре. М'ясні і рибні продукти коштують дорожче. Типи упаковки - металева тара, скляна банка, картонний пакет. Останній варіант є самим бюджетним, скло надійніше, а в металі продукт зберігається найдовше.
Корисно чи ні: читаємо упаковку
Якщо вам дороге здоров'я малюка, шукайте харчування без консервантів, ароматизаторів, штучних барвників, зайвих харчових добавок і просто солі, цукру, спецій. Генно модифіковані компоненти - теж не кращий варіант для дитячих пюре. А ось рисове борошно, пшеничний, кукурудзяний крохмаль абсолютно нешкідливі і навіть підвищують засвоюваність продукту.
Запобіжні заходи
Важливо не тільки правильно вибирати, але і використовувати продукт за правилами. Пам'ятайте:
- відкриті банки в холодильнику зберігати довше доби не можна;
- дитяче харчування гріти можна тільки один раз;
- при розігріві в мікрохвильовці з баночки потрібно зняти кришку, перед тим, як давати пюре дитині, завжди перемішуйте його;
- не давайте малюкові харчування, поки самі не понюхаєте і не спробуєте його (якщо щось насторожує, відмовтеся від застосування продукту).
Час введення прикорму і його склад бажано обговорити з фахівцем. Сучасні педіатри розбираються в виробниках дитячого харчування і дадуть вам слушні рекомендації.
Заручившись схваленням фахівця - вирушайте в мережу наших магазинів за свіжим і якісним харчуванням для нашого малюка. А для того, щоб грамотно економити - стежте за акціями на нашому сайті або в групах соціальних мереж.