Швидко повернути форму після свят: корисні поради

Швидко повернути форму після свят: корисні поради

Схуднення - у багатьох з нас процес вічний, можна навіть сказати улюблений. Особливо актуальною задача приведення себе в форму стає після свят. Якщо на новий рік ви трохи перестаралися, і боки, живіт, талію тепер аж ніяк не прикрашають зайві сантиметри, ми підкажемо, що робити.

Харчуватися правильно і невеликими порціями, коли столи ломляться від страв, складно або навіть практично неможливо. Фітнес-тренери кажуть про максимальне завантаження залів в січні - українці терміново починають намотувати кілометри на біговій доріжці, крутити велотренажер і займатися фітнесом, щоб повернути колишні форми. Це вірно - «свіжу» зайву вагу прибрати буде набагато важче, ніж «вікову». Потрібно тільки поєднувати спортивні навантаження з правильним харчуванням.

Швидко повернути форму після свят: корисні поради

Як і що їсти
Відповідь проста - невеликими порціями і не на ніч. Якщо ви вже помітно погладшали, перегляньте звичну систему харчування і, можливо, підправте калорійність. Голодувати не потрібно - організму не вистачатиме сил, а ви потім знову накинетеся на їжу. Тому уважно розрахуйте калораж раціону. Цілком ймовірно, що ви думаєте, що їсте трохи, а це багато - потрібно все перевірити і перерахувати.

Під час активного схуднення робіть ставку на легкі овочеві салати та інші низькокалорійні страви - це знежирені йогурти, сир, куряча грудка, овочі. Продукти швидко насичують організм, не відкладаючись «про запас». Допоможе корекція питного режиму - для ефективного схуднення потрібно досить пити, чистої води або трав'яних настоїв, зеленого чаю. Детокс-курс на салатах, овочах і очищаючих чаях прискорить процес втрати ваги і просто зміцнить здоров'я.

На ніч від їжі потрібно відмовитися взагалі - все, що ви будите вживати після 7 вечора, відкладеться на талії, боках. Якщо за столом потрібно засидітися, обмежтеся в пізній час чимось легким. Підсильте фізичні навантаження - вони допоможуть підтягнути тіло і запустять метаболізм. Коли немає бажання, можливості відвідувати зал, можна просто частіше гуляти пішки, ходити по сходах, а не користуватися ліфтом. Щоб схуднути без наслідків, організуйте систему харчування так, щоб худнути повільно, але впевнено. Втрачаючи близько 10% від маси тіла в рік, ви не повернете кілограми назад. Голодувати не можна - так, спочатку вагу ви скинете, але потім вона повернеться назад і, швидше за все, з надлишком. Раціон повинен бути збалансованим.

Швидко повернути форму після свят: корисні поради

Спалюйте калорії
Головний секрет успішного схуднення - витрачати більше калорій, ніж отримувати з їжею. Тобто ви можете годинами займатися в залі, але потім перекриєте всі результати дуже ситною трапезою. Від навантажень можна відмовитися в принципі - але тоді раціон вийде дуже мізерним, а м'язи втратять тонус. Дієтологи кажуть, що ранкової активної розминки на 20 хвилин з пляшками води замість гантелей досить, щоб підтримувати себе у формі.

Пам'ятайте - зайва вага не тільки негарно виглядає, але і створює навантаження на судини, серце. Тримайте себе в формі, швидко вживайте заходів, якщо трохи переїли, і будьте здорові.

Поділись новиною з друзями: