Розіграш до 8 березня

Розіграш до 8 березня

До жіночого свята, 8 березня, мережа магазинів СК Маркет бажає привітати своїх відвідувачів і оголосити розіграш призу. 

5 призових наборів для жінок

Умови акції

 1. Для участі у розіграші призів потрібно:
  • поставити лайк публікації у Facebook;
  • написати "+" у коментарях до публікації;
  • поставити лайк сторінці "СК Маркет" у Facebook;
  • підписатись на оновлення сторінки "СК Маркет" у Facebook.
 2. Розіграш призів відбудеться 7 березня 2018 за умови досягнення 200 учасників розіграшу.
 3. Учасниками розіграшу можуть бути тільки жінки, які досягли 18 років.
 4. Переможців буде визначено за допомогою сервісу Random.org.
 5. Беручи участь у розіграші - Ви погоджуєтесь на фотозйомку під час вручення призів.
 6. Зовнішній вигляд товарів може відрізнятись від зображених на картинці.
 7. Дата проведення розіграшу та результати будуть оголошені на сайті "СК Маркет". Переможцю буде додатково направлено повідомлення на його сторінку в соціальній мережі Facebook. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
 8. За результатами розіграшу переможець отримує "приз". Під "призом" в рамках даної акції розуміється набір. Кількість призів: 1 шт. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора.
 9. Передача подарунку здійснюється особисто в руки переможцю, передача третім особам заборонена.
 10. Переможці розіграшу повинні мати при собі документи, що посвідчують особу.
 11. Сторінка учасника розіграшу повинна бути реальною, заповненою та відкритою на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. Ім'я та прізвище учасника в документах, що посвідчують особу повинні відповідати вказаним в акаунті соціальної мережі Facebook на момент проведення розіграшу.
 12. Переможцем може стати тільки той учасник, який виконав усі необхідні дії. У разі невиконання хоча б однієї дії - учасник виключається зі списку і не отримує подарунок.
 13. У разі дискваліфікації переможця буде обраний наступний учасник, згідно зі списком.
 14. Порядок отримання призу. Приз віддається особисто у руки переможцю за умови наявності документів, що посвідчують особу.
 15. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
 16. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
 17. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

Повний опис подарункових наборів: Вино Україна Aznauri ігристе напівсолодке біле 10-13.5% 0,75л (1 штука); Вино Україна Aznauri Алазанська долина напівсолодке червоне 9-13% 0,75л (1 штука); Цукерки шоколадні Roshen Assortment Elegant 145г (1 штука); Шоколад молочний Milka з цілим мигдалем. 185г  (1 штука); Сыр "Комо" Старый Голландец 2 місяця витримки, брусок 150г  (1 штука).

Поділись новиною з друзями: