Полуниця червона: як вибрати вітаміни, а не хімікати

Полуниця червона: як вибрати вітаміни, а не хіміка

Полуничку люблять практично всі - стигла, солодка, ситна, смачна, вона буде як не можна до речі і до сніданку, і замість легкої вечері. А, щоб отримати максимальну користь для здоров'я, а не алергію і болі в животі, потрібно з розумом підходити до питань вибору і купівлі фрукту.

Увага на колір
Свіжа якісна полуниця завжди яскраво-червона - вона не засліплює відтінком «вирви око» і не виглядає занадто блідою, тьмяною. Якщо відтінок червоний, але темний, швидше за все, ягоди почали псуватися, інший варіант - нітратів в них набагато більше, ніж усього іншого. Білясті ділянки вказують на те, що плоди не дозріли.

Полуниця червона: як вибрати вітаміни, а не хіміка

А чи є хвостик?
Якщо так (що дуже бажано), то беремося його оцінювати. Листочки на хвості повинні бути м'ясистими, зеленими - це значить, що полуниця тільки-тільки зірвана з грядки. Якщо їх немає або вони пожухли, значить, ягідка досить довго «їхала», щоб потрапити на прилавок.

Насіння
Опуклі насіння зустрічаються на поверхні недозрілої полуниці. Ідеальний варіант - їх розташування на невеликому поглибленні. Смак зерняток практично не відчувається.

Полуниця червона: як вибрати вітаміни, а не хіміка

Аромат як індикатор зрілості
Нюхайте ягідки при купівлі - у стиглих якісних ягід аромат сильний, виражений, характерний. Втім, навіть спеціально нюхати нічого не треба - він повинен відчуватися буквально «на підході» до прилавка. А ось у недозрілих або передчасно зібраних ягідок запаху немає або він не виразний.

Маленькі чи великі?
Тут все залежить від сорту і умов вирощування - велика полуниця буде просто великою, ніякі нітрати не допоможуть наростити масу до максимуму. Правда, дієтологи кажуть, що дрібні клубничинки набагато корисніші «богатирів», тому що... в них багато не перестиглого насіння.

Полуниця червона: як вибрати вітаміни, а не хіміка

Вибирайте вітчизняний продукт
Турецька полуниця є на прилавках круглий рік, більш того, вона така красива, правильної форми, «пластмасова»... Якщо ви шукаєте корисні ягідки, а не натюрморт для фото, купуйте українські фрукти - так, вони не такі рівні й однакові, зате куди більш натуральні, корисні й просто навіть безпечні.

І ще

  • Темні плями на поверхні ягід, глянцева поверхня - показники того, що в полуниці багато нітратів.
  • Металевий присмак - ознака того, що при вирощуванні врожаю використовувалася велика кількість «хімії».
  • Першими ягодами краще просто милуватися - їсти вітамінки починайте на «другу хвилю» врожаю.
  • Дітям до 6 років ранню полуницю давати взагалі не рекомендується.
  • Можна, але обережно - головний девіз у вживанні полунички для гіпертоніків, діабетиків, людей, у яких є проблеми з суглобами.
Поділись новиною з друзями: