Найцікавіше про індійську кухню

Найцікавіше про індійську кухню

Індійська кухня є самою пряною в світі - в прямому сенсі цього слова (спеції додають навіть в напої і десерти). На розвиток традицій країни великий вплив в усі часи справляла релігія - індуїзм забороняє вживати в їжу яловичину, а іслам свинину, тому в основі більшості страв знаходяться крупи і овочі. В останні кілька століть в Індії готують багато птиці - рецепти з качки, індички і курки в країну принесли татарські народи.

Основні особливості місцевих страв
Більшість індусів яловичину зі свининою не їдять взагалі, зате каррі додають практично в усі страви (в чистому вигляді, суміші з іншими прянощами або як соус). В Індії істинно вірять, що спеції змінюють смак страви і безпосередньо впливають на людину. Крім каррі, місцеві кухарі активно використовують манговий порошок, всі види перців, мускат, імбир, гвоздику, кумін, шафран.

Найцікавіше про індійську кухню

Напої - чай ​​з добавками в північних регіонах, кава в південних, молочний напій лассі (до складу лассі входить йогурт, фрукти і прянощі). Високо цінують в Індії молоко кокоса і фрукти, а ось алкоголь тут вживають рідко. Перелік улюблених страв також багато в чому залежить від регіону - сіверяни люблять м'ясо в маслі і прянощах, а жителі півдня овочі. Рибу найбільше їдять в західній частині країни - перед приготуванням її маринують в спеціальних соусах, деякі з них є дуже специфічними з точки зору європейців.

Основні способи приготування страв - запікання, тушкування, смаження. М'ясо практично завжди попередньо маринують - саме унікальні місцеві соуси надають йому незвичайні смакові і ароматичні властивості. Подаються страви на підносах тхали або пальмових листах. У комплекті сервірування зазвичай йде чаша, наповнена водою (пряну їжу рекомендується запивати). Столовими приборами в Індії практично не користуються - їжу беруть правою рукою. Розмовляти в ході трапези індуси теж не особливо люблять.

Найцікавіше про індійську кухню

Що спробувати?
Найяскравішими серед страв національної індійської кухні є:

  • Бір'яні - рисово-овочеве рагу з м'ясом в апельсиновому соусі.
  • Роган джош - ягня з каррі.
  • Дхал - квасоляно-нутовий крем-суп з молоком кокоса, овочами і каррі.
  • Дахи маач - риба з каррі і... йогуртом.
  • Маханвала - курча, приготоване за особливим рецептом.
  • Тандурі - ніжне м'ясо курчати в маринаді, запечене в печі.
  • Майлаі - креветки з каррі.
  • Чапати - тонкий хліб.

Багато в Індії унікальних солодощів - це морозиво (звичайно, зі спеціями!) кульфи, сирні тістечка расгулла, млинці джалебі, запіканка фірні.

Поділись новиною з друзями: