Лосось: як вибрати якісну рибу

Лосось: як вибрати якісну рибу

Морепродукти - це смачно, корисно і не тільки. Любов до них людина має з давніх часів - ще стародавні римляни з ассирійцями спеціально вирощували рибу для вживання в їжу в невеликих ставках. У даній статті ми розповімо вам про лосось - незвичайну рибку з червоним м'ясом, дивовижну смачну і, звичайно, дорогою ікрою. Народжується вона в прісних водах, значну частину життя проводить в морі. Прісна вода потрібна лососеві тільки під час нересту - по запаху води риба дізнається, де народилася, в інших умовах вона не розмножується. Після метання ікри дорослі особини гинуть.

Лосось: як вибрати якісну рибу

Про м'ясо лосося
М'ясо лосося має красивий рожевий відтінок, який може наближатися до помаранчевого чи червоного. За жирностю воно відноситься до «золотої середини». До складу червоного м'яса входять білки, вітаміни, мінерали, амінокислоти і інші цінні речовини, необхідні для формування тканин, клітин, синтезу гормонів. Регулярне вживання лосося в їжу принесе неоціненну користь для кісток, м'язів, шкіри і волосся, мозку, нервової системи, очей. Цінні кислоти ОМЕГА-3 захищають серце, зводять до мінімуму ймовірність розвитку цукрового діабету, інсульту, знижують вміст холестерину, зміцнюють судини. Особливо корисний лосось літнім людям, вагітним жінкам, пацієнтам, які «вічно хворіють», оскільки він позитивно впливає на всі органи, системи організму, зміцнює імунітет.

Лосось: як вибрати якісну рибу

Правила вибору
М'ясо лосося - справжній делікатес, причому не тільки за смаковими характеристиками, ступеня корисності, а й за ціною. Щоб не платити чималі гроші за сумнівну якість, з розумом підійдіть до вибору рибки. У продажу представлені стейки і філе, свіжі, морожені, копчені тушки, консерви.

Свіжий лосось повинен бути гладким і вологим, з сріблястою лускою і червоними зябрами (зеленого або сірого кольору вони бувають у дуже старих і зовсім несмачних особин). Каламутні очі вказують на те, що виловлена ​​риба була давно. А ось запах моря вітається - чим він більше виражений, тим свіжіший лосось. Хороша тушка завжди рожева (відтінки можуть варіюватися), яскраво-червоний відтінок може бути результатом фарбування, коричневий вказується на солідний вік. Стейки в ідеалі завжди пружні, а філе містить світлі прожилки. Натисніть на м'якоть - свіжа швидко відновить первісну форму. Якщо ви розумієте, що з'їсти свіжу лососину відразу не можете, краще заморозьте її.

Лосось: як вибрати якісну рибу

З копченостями теж є свої тонкощі. Якісний продукт - це тільки риба і сіль, краще упаковка - вакуум. У великих тушках може бути багато ртуті, так що зупиняйтеся на дрібних і середніх розмірів рибинках. Багато що залежить і від якості годування риби - якщо при житті вона їла суцільні ГМО і пестициди, то користі вам не принесе. Протипоказань до вживання лосося немає, обережність слід дотримуватися людям з патологіями шлунково-кишкового тракту, ожиріння.

Лосось: як вибрати якісну рибу

Наостанок
Готувати лосось можна будь-яким способом - варити, тушкувати, запікати, смажити, солити. Головне вибирати якісну свіжу рибку, дотримуватися правил термообробки і не зловживати.

Поділись новиною з друзями: