Купівля прального порошку

Купівля прального порошку

Миючі засоби в продажу представлені в широкому асортименті - це порошки для білого, кольорового, чорної білизни, рідкі гелі, капсули. Що вибрати? При здійсненні покупки потрібно враховувати:

  • особливості гардероба (які тканини, якого кольору, делікатні або не дуже);
  • бюджет на побутову хімію і частоту прання (хтось включає машинку раз в тиждень, а хтось щодня, одна людина готова витрачати будь-які суми на якісні засоби, інша шукає бюджетніші варіант);
  • склад сім'ї (дітям потрібні спеціальні порошки, дорослим, які не схильні до алергічних реакцій, підійде будь-який продукт).

В ідеалі краще мати під рукою відразу кілька засобів - наприклад, порошок для білого, гель для чорного, універсальні капсули. Якщо у вас є маленькі діти, купуйте для них спеціальні формули. Застосування кондиціонера-ополіскувача - це справа смаку, але багатьом подобається м'якість і свіжість, які засіб надає речам.

Купівля прального порошку

Призначення
Основний принцип класифікації пральних порошків - по типу білизни:

  1. Універсальні засоби підходять для всіх видів тканин, усунення слабких і сильних забруднень, прання в холодній і гарячій воді. Найдешевший, досить економічний і зручний у використанні варіант. Єдиний його мінус - на ретельний догляд за кольоровими і чорними речами та на ідеальну білизну світлих речей ви можете не розраховувати.
  2. Порошок для кольорових речей повертає тканинам насичений відтінок і захищає його. Коштують такі засоби дорожче, зате продовжують термін служби одягу.
  3. Формули для чорного і темного - роблять колір насиченими, дорогим, не утворюють білих розводів при недостатньому полосканні. Для темних речей миючі засоби випускаються тільки у вигляді гелів.
  4. Відбілюючі порошки - вони містять активні компоненти, які занадто агресивно впливають на кольорові тканини, зате світлі речі роблять сліпуче білими.
  5. Для делікатних тканин - рідкі гелі, які мають складний склад і високу вартість. Їх рекомендується використовувати для вовни, шовку та інших примхливих матеріалів.

Купівля прального порошку

Склад
Склад порошків для прання може бути різним. Дитячі миючі засоби, наприклад, не містять ароматів, хлору, відбілювачів, фосфатів, які є в більшості «дорослих» універсальних формулах. Високим попитом сьогодні користуються біопорошки - вони не вимагають попереднього замочування речей, також не містять різких ароматичних речовин і відмінно видаляють плями. Немає особливих переваг? Можете купувати звичайний порошок з ПАРами (поверхнево-активними речовинами) і ароматизаторами - він ефективний і має доступну ціну.

Форма випуску
Останній показник, який потрібно враховувати при виборі - це форма продажу. Миючі засоби випускаються у вигляді порошків, гранул, гелів, таблеток. Що краще, сказати важко - орієнтуйтеся на особисті переваги. У холодній воді краще розчиняються, не залишаючи розводів, рідкі засоби. Якщо у вас велика сім'я, або ви просто багато перете, беріть об'ємні упаковки - вони виходять більш економічними.

Поділись новиною з друзями: