Кунжут: маленьке корисне насіння

Кунжут: маленьке корисне насіння

Кунжут - це не тільки популярний в кулінарії, але і дуже корисний продукт. Він має оригінальні смак, тому активно застосовується при приготуванні десертів, випічки, салатів. Насіння містить цілий набір цінних речовин, які повністю втрачаються при обсмажуванні - так що якщо хочете отримати максимальну користь для здоров'я, купуйте зернятка сухими, а в їжу вживайте їх в замоченому або підігрітому вигляді.

Джерело вітамінів
Найцінніша активна речовина, яка є в кунжуті - сезамін. Сезамін є потужним антиоксидантом, ефективним засобом профілактики онкологічних захворювань, знижує рівень шкідливого холестерину в крові, робить нігтьову пластину міцної, зміцнює волосся. Також в кунжуті містяться вітаміни А, В, С, Е, амінокислоти, вуглеводи, білки. Багато в насінні корисних мікроелементів, які нормалізують мінеральний обмін, регулюють вміст тіаміну і рибофлавіну.

Корисно знати. Кунжут - ефективний натуральний засіб від остеопорозу, прискорювач зрощування кісток при переломах.

Корисні властивості має і кунжутне масло. Воно складається з органічних, жирних насичених кислот, гліцеринових ефірів, тригліцеридів. Масло кунжуту додають в маски для волосся, тіла, обличчя, з його допомогою лікують шкірні захворювання, болі в суглобах, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, підвищують загальний рівень тонусу.

Кунжут: маленьке корисне насіння

Особливості вживання
Калорійність насіння кунжуту висока, тому вживати в їжу їх потрібно обережно. Оптимальна добова норма - 2-3 чайні ложечки на добу. Як і у інших натуральних продуктів, у кунжуту є певні протипоказання - враховуйте їх при наявності різних системних захворювань. Слід бути обережним з насінням і особам з підвищеним згортанням крові, схильністю до тромбозів, сечокам'яною хворобою. Вагітним більше однієї чайної ложки насіння вживати також не слід.

Правила зберігання
Купуйте те насіння кунжуту, яке є максимально сухими і не злипається. Найбільш корисними вважаються сирі, оскільки в результаті будь-якої обробки поживні речовини випаровуються. Довше пари місяців зберігати насіння не слід, так як воно стане гірким. Саме «довговічне» - кунжутне масло, яке зберігає початкові властивості протягом 9 років і більше. На смак воно приємне, схоже на оливкове, але без характерної гіркоти, для смаження не використовується.

Поділись новиною з друзями: