Глютен - наскільки він дійсно шкідливий

Глютен - наскільки він дійсно шкідливий

Глютен - особлива речовина, яке входить до складу злаків. Чим більше глютену міститься в борошні, тим простіше з такого борошна буде зробити здобну м'яку і повітряну випічку. Консистенція речовини клейка, тому воно широко застосовується при приготуванні соусів і інших продуктів з густою текстурою. Головна небезпека в даному випадку полягає в тому, що «клейковина» як би склеює весь вміст шлунка, провокуючи тим самим запальні реакції і розвиток харчових алергій - не у всіх, але забувати про даний момент не варто.

Глютен - абсолютна або відносна шкода?
Не плутайте шкоду самого глютену і продуктів з них. Так як речовина у великих кількостях міститься в здобі, а здоба (особливо в непомірних кількостях) сприяє набору ваги, прийнято вважати, що глютен, особам, які худнуть, не можна. Це не зовсім вірно, оскільки під час схуднення не можна їсти швидше булочки. А ось організм деяких людей сприймає глютен як сильний алерген і починає з ним боротися. В результаті страждає система органів шлунково-кишкового тракту, погіршуються процеси засвоєння цінних речовин.

Індивідуальна непереносимість
Існує досить рідкісне захворювання - целіакія. При ньому у людини відзначається повна непереносимість глютену. В даному випадку навіть мікродози речовини можуть стати причиною розвитку найсильнішої харчової алергії. Целіакія - патологія генетичного характеру на зразок непереносимості лактози. Тому якщо серед ваших родичів є люди з цим діагнозом, утриматися від продуктів, які містять глютен краще відразу.

Перелік продуктів
Глютену багато в житі, вівсі, пшениці, ячмені та їх похідних, хлібі, булочках, вафлях, макаронах, кексах, тортах, лаваш, пиві. Також речовина може міститися в морозиві, чіпсах, цукерках, ковбасі, заправках, кетчупах і навіть деяких аптечних вітамінах. Глютену немає в:

  • картопляному крохмалі;
  • рибній, м'ясній продукції, пташиному м'ясі;
  • натуральних молочних продуктах;
  • овочах, фруктах;
  • гречці, рисі, пшоні;
  • рисовому, кукурудзяному, соєвому, картопляному, гречаному, вівсяному борошні;
  • насінні льону.

З урахуванням даної інформації рекомендуємо складати індивідуальну дієту.

Як зрозуміти, чи можна вам глютен
Непереносимість глютену визначити не складно - головне ставитися уважно до себе і свого здоров'я. Здуття живота, діарея, пінисті бліді випорожнення з неприємним запахом - це перші тривожні симптоми. Згодом може почати випадати волосся, з'явитися головний біль, впасти імунітет, змінитися метаболізм. Щоб дізнатися, викликав погіршення самопочуття глютен, або винні інші чинники, виключіть з раціону макарони, білий хліб, ковбаси та інші продукти зі списку вище. Уважно стежте за самопочуттям - якщо воно покращилося, значить, проблема була саме в глютені. На целіакію можна зробити спеціальний медичний тест.

Поділись новиною з друзями: