Факти про горілку, які ви не знали

Факти про горілку, які ви не знали

Горілка - мабуть, найпопулярніший міцний алкогольний напій в нашій країні. У продажу вона представлена ​​різними варіантами - від класичної сорокаградусної до елітної на джерельній воді (за не менш елітною ціною), від пікантної з перцем і до полегшеної з фруктовими смаками для коктейлів-шотів.

Горілка - якісний алкоголь
Сам по собі горілка - високосортний алкогольний напій, а не незрозумілий шмурдяк, наділ відомо кого (природно, мова йде про якісні продукти). Застільного супроводу вона теж вимагає відповідного - горілочку подають з маринованими грибами, осетром, лососем, ікрою, червоною рибою, млинцями, пельменями, салатами і м'ясом. До речі, в якісному напої шкідливих домішок зовсім небагато - куди менше, ніж в більшості інших міцних напоїв. Головне знати міру.

Давня історія?
Так, горілочка з'явилася не вчора, але її історія налічує не десятки сотень років. Перші офіційні згадки про напій відносяться до 1533 року, в сучасному вигляді горілка з'явилася тільки в 1886 році.

Факти про горілку, які ви не знали

«Пити відрами»
Зараз дане поняття застосовують до неконтрольованого вживання алкоголю. А прийшло воно ось звідки - на Русі кілька сотень років тому горілку продавали переважно в кабаках і тільки відрами. В одному відрі було 12 літрів міцного алкогольного напою, який коштував недешево і по кишені був далеко не всім. Так що вираз «пити відрами» вказувало швидше на рівень спроможності лити, а не на ступінь його алкоголізму. Хоча з алкоголізмом теж на Русі справи йшли не дуже, тому реформатор Петро I придумав восьмикілограмову медаль за пияцтво - ті, хто особливо відзначився повинні були носити її на шиї.

Менделєєв і горілка
Всупереч поширеному переконанню, до появи горілки Менделєєв не має ніякого відношення. Так, вчений досліджував сполуки етилового спирту і води, але робив він це науки заради і для визначення фізичних властивостей досліджуваних об'єктів.

Факти про горілку, які ви не знали

Музейний формат
Хоча культура пиття до культури має відносне відношення, музеї горілки є. В Україні найвідоміші знаходяться під Харковом і в Малинівці.

Чим менше смаку - тим краще
Горілка - не той напій, який повинен мати яскраво виражений смак. Навпаки, чим він м'якше і непомітніше, тим краще, хоча якість напою залежить і від ряду інших факторів (оцінку зможе дати експерт).

І останнє - найміцніша горілка має 88.8 градусів. Виробляється вона в Шотландії, в питті непроста і «не легка», зате китайці напій просто обожнюють (скоріше, всього через вісімки - самого щасливого числа в піднебесній).

Поділись новиною з друзями: