Домашні пельмені - смачно, корисно, просто

Домашні пельмені - смачно, корисно, просто

Домашні пельмені не порівняти з магазинними - вони дуже смачні, готуються зі справжнього м'яса і містять частинку душі господині. Поїсти пельмені ручного ліплення - відмінний привід зібратися за сімейним столом.

Домашні пельмені проти магазинних
Наші бабусі ліпили все самі, тому що вибір в магазинах був невеликий або відсутній взагалі. Сучасним господаркам і господарям набагато простіше - хочеш, ліпи сам, хочеш, купуй готове (зі свининою, соєю, бараниною, дешевші і дорожчі). Але ми все-таки рекомендуємо вам хоча б іноді готувати пельмені самостійно або робити цілі заготовки в морозилці, бо:

  • Це дешевше.
  • Це смачніше.
  • Це гарантовано якісне.

Домашні пельмені завжди свіжі - ви ж точно знаєте, коли їх ліпили. Крім того, можна збирати за столом всю сім'ю, щоб зробити заготовку на найближчий місяць - і корисно, і приємно, і поспілкуєтеся нарешті.

Домашні пельмені - смачно, корисно, просто

Прощай, талія?
Якщо ви не будете їсти пельмені цілими днями і обмежитеся адекватними порціями на кшталт 200-250 грамів, то фігурі блюдо не зашкодить. Правильно вибирайте м'ясо - наприклад, курка куди більш дієтичний продукт, ніж свинина.

Робимо тісто
Розглянемо традиційний рецепт приготування тіста для пельменів. Замішувати його потрібно в теплому приміщенні - так інгредієнти будуть добре взаємодіяти. На кухні до початку готування закрийте вікна та кватирки. В якості основи використовуйте теплу воду або злегка підігріте молоко - в іншому випадку з'єднати інгредієнти буде набагато важче. Коли закінчите замішувати тісто, поставте масу на 30 хвилин в тепле місце «підійти» - так вона вийде більш липкою і еластичною. Якщо у вас є хлібопічка, використовуйте її - техніка непогано виконує всю ручну роботу. І ще - чим крутіше тісто, тим більш смачними будуть пельмені, тільки не перестарайтеся (з надто густої маси ліпити важко).

Домашні пельмені - смачно, корисно, просто

Ліпимо пельмені
Фарш для домашніх пельменів ви можете використовувати будь-який, хоча традиційним рішенням вважається суміш з яловичини і свинини. Готуйте його самостійно або купуйте готовий (але краще все-таки перший варіант). Також в фарш додають цибулю, спеції і сіль.

Схеми ліплення:

  1. Традиційна - з тіста робиться ковбаска, яка потім нарізається на рівні шматочки. Занурте ковбаску в борошно, розкачайте качалкою. На кожен «млинець» кладіть порцію м'яса і заліплюйте, як вам зручно.
  2. З пельменницею - кругле пристосування для ліплення пельменів для всієї родини. Пельменниця йде з осередками шестикутної форми. Розкочуйте пласт тіста, викладайте його на поверхню, фарш розкладайте по осередках, акуратно продавлюючи кожну. Зверху викладайте ще лист тіста і розгортайте його, поки не стануть видні ребра осередків. Залишиться акуратними постукуваннями вибити пельмені з форми.
  3. Склянкою - у великому пласті тіста невеликою склянкою роблять кружечки, по ним розкладають начинку і формують готові вироби. Залишки маси потрібно буде знову розкачати і використовувати для ліплення.

Ось і все - залишиться закинути пельмені в каструлю і викласти на дошку і прибрати в морозилку.

Поділись новиною з друзями: