5 причин полюбити морську капусту

5 причин полюбити морську капусту

Все про морську капусту
Морська капуста (або ламінарія) - це різновид бурих водоростей. В їжу жителі морських узбереж вживають її з давніх часів, пізніше продукт потрапив і в інші регіони. Найбільші «зарості» знаходяться на глибині 4-10 метрів, в умовах кам'янистих грунтів водорісті зустрічається на рівні 35 метрів. Сьогодні морську капусту використовують не тільки в кулінарії, але і в косметології, як добриво.

5 причин полюбити морську капусту
Ламінарія - це справжнє джерело вітамінів і мінеральних речовин. Почніть вживати морську водорість, щоб:

  1. Збагатити організм йодом - всього 30 грамів продукту, і ви покриєте добову потребу в даному мікроелементі.
  2. Отримувати достатню кількість вітаміну В12, підтримати нервову систему і печінку. Відмінний рецепт для вегетаріанців.
  3. Зміцнити судини, підтримати серцевий м'яз, запобігти інсульту чи інфаркту, нормалізувати тиск і забути про гіпертонію.
  4. Поліпшити пам'ять, почати швидко засвоювати нову інформацію, підвищити активність клітинних структур мозку.
  5. Постійно отримувати достатню кількість заліза і кобальту, інших цінних мікроелементів.

А ще морська капуста покращує роботу органів шлунково-кишкового тракту, підтягує шкіру (в тому числі при місцевому використанні у вигляді масок, обгортань), покращує стан волосся і нігтів, зміцнює імунітет, нормалізує метаболізм. У гінекології палички з ламінарією використовуються для прискорення родової діяльності.

5 причин полюбити морську капусту

Суха або свіжа?
Суха і свіжа ламінарія містить 5 кілокалорій на 100 грам, в маринованому продукті їх більше в 8-10 разів (за рахунок масла, додавання насіння кунжуту і так далі). Вуглеводів в морській капусті немає. Висушені водорості так само корисні, як свіжі або мариновані - менше в них буде тільки вологи. Сухий продукт найзручніше купувати в брикетах, термін його придатності становить 3 роки.

5 причин полюбити морську капусту

Запобіжні заходи
В їжу використовувати варто тільки ту морську капусту, про походження якої ви знаєте все - справа в тому, що водорості вбирають з води всі речовини, включаючи небезпечні і канцерогенні, сліди нафти, солі важких металів. Не слід вживати продукт в надмірних кількостях (більше 100 грамів на день), щоб не зіткнутися з діареєю. Дітям до трьох років ламінарії не дають. При захворюваннях нирок, фурункульозі, проблемах з нервовою системою також слід дотримуватися особливої ​​обережності. Вагітним жінкам вживати морську капусту можна, якщо у них немає до цього додаткових протипоказань.

Поділись новиною з друзями: